Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kauno Arena | 2 etapas

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Rodyti pranešimą
    Svarbiausias Lietuvos miestas, sostinė, krepšinio atžvilgiu, yra Kaunas Tai vienintelis Lietuvos miestas, kuris turės FIBA Europe reikalavimus Europos krepšinio čempionato finalui rengti atitinkančią areną - 12000 vietų krepšinio rungtynių metu. Čia ir bus, be jokios abejonės, rengiamos Europos krepšinio čempionato svarbiausios rungtynės Bet koks kitas sprendimas būtų neteisingas ir nelogiškas.

    Apie kokį renginį kalbam? Apie krepšinio. Tad, vilniečiai, jūs ten labai svarbūs ir t.t., bet supraskit, kiti miestai neturi daug sferų, kuriose yra prioritetiniai, todėl ten, kur jie tokie yra, būkit mieli ir leiskit tais prioritetais jiems naudotis
    Praėjusiais metais vykusiame Pasaulio futbolo čempionate Vokietijoje finalinės rungtynės vyko Berlyne. Kodel buvo pasirinktas ne Miunchenas kuriame žaidžia garsiausias visų laikų Vokietijos klubas ir stovi moderniausias Vokietijos stadionas? Ką turi Berlynas? Berlyno 'Hertha'? Finalinės čempionatų rungtynės, su labai retomis išimtimis, vyksta pagrindiniame šalies mieste. Pagrindinis Lietuvos miestas yra Vilnius. Jei Lietuvoje vyktų ledo ritulio čempionatas tai finalinės rungtynės turėtų būti žaidžiamos Elektrėnuose? O krepšinis yra mylimas visuose Lietuvos miestuose, Vilnius irgi turi stiprų krepšinio klubą, yra davęs Lietuvai nemažai garsių krepšininkų, sovietmečiu turėjo Vilniaus 'Statyba' ir t.t.

    Asmeniškai aš neturiu nieko prieš, kad finalinis mačas vyktų Kaune, bet jei Kaune vyktų visi mačai pradedant ketvirtfinaliais, mano supratimu, tai būtų neteisinga. Kaip jau rašiau anksčiau, aš nežinau reglamento, bet jei įmanoma finalinį etapą dalinti - jis turi būti dalinamas.

    Dėl FIBA reikalavimų aš nesiginčysiu, bet tikrai nemanau kad jei Lietuva neturės 12K arenos dėl 1K vietų trūkumo Siemens Arenoje EČ bus perkeltas į kitą šalį.

    Comment


      Parašė sak76 Rodyti pranešimą
      Praėjusiais metais vykusiame Pasaulio futbolo čempionate Vokietijoje finalinės rungtynės vyko Berlyne. Kodel buvo pasirinktas ne Miunchenas kuriame žaidžia garsiausias visų laikų Vokietijos klubas ir stovi moderniausias Vokietijos stadionas? Ką turi Berlynas? Berlyno 'Hertha'? Finalinės čempionatų rungtynės, su labai retomis išimtimis, vyksta pagrindiniame šalies mieste.
      Kodėl Vokietija ir šis jos renginys mums yra pavyzdys? Pakartosiu tai, ką šiame forume esu sakęs ne kartą, prireikus aš galiu rasti sau palankių pavyzdžių, o tu sau. Žvelkim į realią Lietuvos situaciją, kurią aš apžvelgiau ankstesniame pasisakyme. Reikalui esant, galiu ir pakartoti, ir šriftą reikiamose vietose padidinti.

      Pagrindinis Lietuvos miestas yra Vilnius.
      Apibendrinant - daugumoje sferų, taip, bet ne šioje, kurią aptariame. Ir ne vienintelis. Tik ne visų akiratis tiek platus.

      Jei Lietuvoje vyktų ledo ritulio čempionatas tai finalinės rungtynės turėtų būti žaidžiamos Elektrėnuose?
      Tiek nelogiškas tiek nesąmoningas pavyzdys. Nelygintinos situacijos, neadekvatus palyginimas. Kaip geriau skamba, taip rinkis. Tu mane supratai. Tikiuosi.

      O krepšinis yra mylimas visuose Lietuvos miestuose, Vilnius irgi turi stiprų krepšinio klubą, yra davęs Lietuvai nemažai garsių krepšininkų, sovietmečiu turėjo Vilniaus 'Statyba' ir t.t.
      Nė iš tolo neprilygsta Žalgirio pasiekimams. Tiek pergalių gausa tiek jų simboline svarba. Jei mane priversi tai įrodyt savo prieštaravimu, aš tai padarysiu. Nors galėtum mūsų abiejų laiką ir pataupyt.

      Asmeniškai aš neturiu nieko prieš, kad finalinis mačas vyktų Kaune, bet jei Kaune vyktų visi mačai pradedant ketvirtfinaliais, mano supratimu, tai būtų neteisinga. Kaip jau rašiau anksčiau, aš nežinau reglamento, bet jei įmanoma finalinį etapą dalinti - jis turi būti dalinamas.
      Dėl to esu linkęs „derėtis“. Mano nuomonė nėra „akla“, pats nešaukiu, kad reikia duoti Kaunui ir tik Kaunui, todėl nemėgstu kai kažkas kitas šaukia, jog štai Vilnius yra svarbiausias šalies miestas ir būdamas sostine, nepriklausomai nuo renginių specifikos, turi akščiausią prioritetą. Kitaip sakant, ne aukščiausią, o vienintelį.

      Susidaro įspūdis, kad toks žmogus, kaip tu, dar ir Jūros šventę į Vilnių perkeltų (nepriimk tiesiogiai), nes juk kiti miestai neturi teisės į savo pagrįstą identitetą ir teisės puoselėti miesto viziją ant to identiteto bazės.

      Labai apsidžiaugsiu sužinojęs, kad klystu.

      Dėl FIBA reikalavimų aš nesiginčysiu, bet tikrai nemanau kad jei Lietuva neturės 12K arenos dėl 1K vietų trūkumo Siemens Arenoje EČ bus perkeltas į kitą šalį.
      Sutinku, tačiau Lietuva turės ne mažiau 12000 vietų areną ir būtent joje, kaip vienintelėje tam tinkamoje pagal reglamentą, bus žaidžiamos Europos krepšinio čempionato finalo rungtynės.
      Paskutinis taisė ; 2007.07.18, 01:32.
      Įžvalgos.lt - FB - G+

      Comment


        Parašė sak76 Rodyti pranešimą
        Asmeniškai aš neturiu nieko prieš, kad finalinis mačas vyktų Kaune, bet jei Kaune vyktų visi mačai pradedant ketvirtfinaliais, mano supratimu, tai būtų neteisinga.
        Ir dėl to visais įmanomais (ir neįmanomais) būdais, pasitelkiant visus Kauno kenkėjus pradedant A.Rakausku ir baigiant AMB šutve reikia sužlugdyti arenos statybą?

        Comment


          Parašė Gator Rodyti pranešimą
          Ir kur ten viskas vyks? Ten tiesiog ateini i ta sale ir tiek ( Pirma karta stebeciau posedi ) ?
          Vyks didžiojoje salėje - įėjus į pastatą reikia eiti tiesiai. Tiesiog įeini ir sėdiesi ar stoji, kur yra vietos. Posėdžio metu prieis mergina su popieriaus lapu ir ten reikės užsirašyti.

          Comment


            Parašė sak76 Rodyti pranešimą
            Praėjusiais metais vykusiame Pasaulio futbolo čempionate Vokietijoje finalinės rungtynės vyko Berlyne. Kodel buvo pasirinktas ne Miunchenas kuriame žaidžia garsiausias visų laikų Vokietijos klubas ir stovi moderniausias Vokietijos stadionas? Ką turi Berlynas? Berlyno 'Hertha'? .
            Del Vokietijos:

            Berlin Olympic Stadium
            Olympiastadion - 75,000 capacity.
            Munich Stadium - Allianz Arena
            Stadion München - Allianz Arena - 66,000 capacity.

            Kiti paskutiniai worldcup:
            2002 Japonija: Yokohama
            1998 Prancuzija: Paryžius (didžiausias stadionas)
            1994 JAV: Pasadena, Kalifornija

            Comment


              Parašė Arunas Rodyti pranešimą
              Del Vokietijos:

              Berlin Olympic Stadium
              Olympiastadion - 75,000 capacity.
              Munich Stadium - Allianz Arena
              Stadion München - Allianz Arena - 66,000 capacity.

              Kiti paskutiniai worldcup:
              2002 Japonija: Yokohama
              1998 Prancuzija: Paryžius (didžiausias stadionas)
              1994 JAV: Pasadena, Kalifornija
              Žiūrint į šituos duomenis, matom, kad paskutinių iš 4 pasaulio čempionatų finalinių rungtynių, dvi vyko sostinėse (Berlynas, Paryius), dvi vyko ne sostinėse. Atsakant į sak76 teiginį, kad vilnius yra svarbiausias miestas, ir dėl to jame turi vykti finalo rungtynės, galima stipriai nusijuokti (dėl tokio argumentavimo) arba galima pasakyti, kad pasaulio čempionatui vykstant Korėjoj-Japonijoj finalas vyko Yokohamoje, kuri tikrai neprilygsta savo galybe Tokijui. Kai čempionatas vyko JAV, finalas išvis vyko kažkokioj Pasadenoje, kuri taip pat neprilygsta tarkim New York City. Taip kad tavo argumentas kelia jei ne juoką, tai bent DIDELĮ nusistebėjimą...

              Dar pamastymui galima pasižiūrėti ir į europos futbolo čempionatų finalų stadionus:
              Euro 2004, Portugalija, finalas Lisabonoje (sostinėje)
              Euro 2000, Olandija-Belgija, finalas Roterdame (ne sostinė)
              Euro 1996, Anglija, finalas Londono Wembley stadione (sostinė)
              Euro 1992, Švedija, finalas Gotenberge (ne sostinė)

              Comment


                http://www.kaunasarena.info/ziniasklaida/index.html

                Kas prisiims atsakomybę dėl Kauno miesto plėtros stabdymo?
                Užsakomasis straipsnis, „Kauno diena“
                2007-07-18
                Jau šį ketvirtadienį (2007 07 19), derybinei grupei dėl Kauno Arenos statybų pristačius derybų eigą, Kauno miesto Taryboje vyks balsavimas, ar pratęsti derybas su tarptautinį konkursą laimėjusiu BBI ir Kauno „Žalgiris“ konsorciumu...
                www.gediminasbanaitis.lt

                Comment


                  Parašė rat Rodyti pranešimą
                  Bus taip, kad Kaunas nespės jokios arenos suręsti ir tada Lietuva EČ matys kaip savo ausis (o ausys jos ne kaip čiburaškos).
                  ne lietuva matys kaip savo ausis o kaunas

                  Comment


                    O nebus taip kad neileis visu norinčių į tą posėdį?

                    Kur "Žalioji Mirtis"? Gal laišką prieš derybas perskaitysite? O gal reikia visiems laukti prie tarnybinių įėjimo ir skanduoti už areną saloj? Aišku čia manau jau nebepaįtakos sprendimo, bet nors taip dėmesį atkreipsime ir savo nuomonę išsakysime viešai?????
                    You've got one life! Live it!

                    Comment


                      Parašė fredis Rodyti pranešimą
                      Aišku čia manau jau nebepaįtakos sprendimo, bet nors taip dėmesį atkreipsime ir savo nuomonę išsakysime viešai?????
                      Kodėl neįtakos? Keserauskas nevisagalis. Nemaža dalis bus tokių, kurie paskutinę minutę persigalvos ir balsuos uz derybų pratęsimą. Taryba negali ignoruoti miesto gyventojų nuomonės. Blogai, kad LKF vadovas ir Kauno miesto garbės pilietis V.Garastas miega.

                      Comment


                        Bijo p. Garastas kištis į šią kovą nori ramiai žmogus gyventi
                        You've got one life! Live it!

                        Comment


                          klubo kreipimasis
                          http://www.kaunasarena.info/ziniaskl...eipimasis.html

                          fanų pareiškimas
                          http://www.kaunasarena.info/ziniaskl...0718fanai.html
                          www.gediminasbanaitis.lt

                          Comment


                            Geras daiktas PR'as, bet šiuo atveju viena pusė tiesiog išmetė pinigus į balą.
                            Architektas - ne žmogus

                            Comment


                              Parašė biesatis Rodyti pranešimą
                              Geras daiktas PR'as, bet šiuo atveju viena pusė tiesiog išmetė pinigus į balą.
                              t.y.?
                              www.gediminasbanaitis.lt

                              Comment


                                Parašė Skrandis Rodyti pranešimą
                                t.y.?
                                B, turi omeny BBI, jis yra didziausias skeptikas

                                Comment


                                  tiesa, užmiršau. pažiūrėjau į tą prierašą "sovieticus" ir prisiminiau jo rašliavas...
                                  bet vistiek paminėsiu, kad svetainė kaunasarena.info sukurta nemokamai žalgirio fano, spaudos pranešimai daromi žalgirio klubo, tad išlaidos PRui yra niekinės.
                                  www.gediminasbanaitis.lt

                                  Comment


                                    O tai fanai renkasi prie savivaldybės prieš posėdį? Aš tai būčiau nuo devintos arba prieš 9 val. O paskui ir į pasitarimą nueičiau.....

                                    Tai renkamės prie savivaldybės????
                                    You've got one life! Live it!

                                    Comment


                                      Parašė Skrandis Rodyti pranešimą
                                      tiesa, užmiršau. pažiūrėjau į tą prierašą "sovieticus" ir prisiminiau jo rašliavas...
                                      bet vistiek paminėsiu, kad svetainė kaunasarena.info sukurta nemokamai žalgirio fano, spaudos pranešimai daromi žalgirio klubo, tad išlaidos PRui yra niekinės.
                                      o lapeliai su kauno arenos renderiu? Nors žinant kokia spaustuvė juos atspaudė, tai irgi niekinės išlaidos

                                      P.S. homo sovieticus populiariausia žmogaus rūšis statybų sektoriuje, kaip sako diedukas: būkim biedni, bet teisingi
                                      Paskutinis taisė biesatis; 2007.07.18, 17:33.
                                      Architektas - ne žmogus

                                      Comment


                                        Parašė Rodyti pranešimą
                                        Kodėl Vokietija ir šis jos renginys mums yra pavyzdys? Pakartosiu tai, ką šiame forume esu sakęs ne kartą, prireikus aš galiu rasti sau palankių pavyzdžių, o tu sau. Žvelkim į realią Lietuvos situaciją, kurią aš apžvelgiau ankstesniame pasisakyme. Reikalui esant, galiu ir pakartoti, ir šriftą reikiamose vietose padidinti.
                                        Todėl, kad argumentas 'krepšinio sostinė', mano supratimu, tikrai nėra svarbesnis nei 'valstybės sostinė', juo labiau, kad Vilnius tikrai nėra krepšinio provincija ir turi savo krepšinio istorija, kurią kauniečiai linkę nuvertinti.

                                        Tiek nelogiškas tiek nesąmoningas pavyzdys. Nelygintinos situacijos, neadekvatus palyginimas. Kaip geriau skamba, taip rinkis. Tu mane supratai. Tikiuosi.
                                        Mano nuomone pakankamai logiškas, bet nesiginčysiu.

                                        Nė iš tolo neprilygsta Žalgirio pasiekimams. Tiek pergalių gausa tiek jų simboline svarba. Jei mane priversi tai įrodyt savo prieštaravimu, aš tai padarysiu. Nors galėtum mūsų abiejų laiką ir pataupyt.
                                        Ką bendro turi klubo pasiekimai ir Europos krepšinio čempionatas?

                                        Susidaro įspūdis, kad toks žmogus, kaip tu, dar ir Jūros šventę į Vilnių perkeltų (nepriimk tiesiogiai), nes juk kiti miestai neturi teisės į savo pagrįstą identitetą ir teisės puoselėti miesto viziją ant to identiteto bazės.
                                        Jūros šventė yra miesto šventė, čia gi kalba eina apie nacionalinės svarbos renginį. O kauniečių pozicija būtent ir remiasi 'vieno miesto renginio' supratimu. EČ ir krepšinis priklauso Kaunui ir taškas.

                                        Sutinku, tačiau Lietuva turės ne mažiau 12000 vietų areną ir būtent joje, kaip vienintelėje tam tinkamoje pagal reglamentą, bus žaidžiamos Europos krepšinio čempionato finalo rungtynės.
                                        Ta arena kolkas tėra maketai, brėžiniai ir nesibaigiančios kalbos.

                                        Comment


                                          Parašė aMariux Rodyti pranešimą
                                          Žiūrint į šituos duomenis, matom, kad paskutinių iš 4 pasaulio čempionatų finalinių rungtynių, dvi vyko sostinėse (Berlynas, Paryius), dvi vyko ne sostinėse. Atsakant į sak76 teiginį, kad vilnius yra svarbiausias miestas, ir dėl to jame turi vykti finalo rungtynės, galima stipriai nusijuokti (dėl tokio argumentavimo) arba galima pasakyti, kad pasaulio čempionatui vykstant Korėjoj-Japonijoj finalas vyko Yokohamoje, kuri tikrai neprilygsta savo galybe Tokijui. Kai čempionatas vyko JAV, finalas išvis vyko kažkokioj Pasadenoje, kuri taip pat neprilygsta tarkim New York City. Taip kad tavo argumentas kelia jei ne juoką, tai bent DIDELĮ nusistebėjimą...

                                          Dar pamastymui galima pasižiūrėti ir į europos futbolo čempionatų finalų stadionus:
                                          Euro 2004, Portugalija, finalas Lisabonoje (sostinėje)
                                          Euro 2000, Olandija-Belgija, finalas Roterdame (ne sostinė)
                                          Euro 1996, Anglija, finalas Londono Wembley stadione (sostinė)
                                          Euro 1992, Švedija, finalas Gotenberge (ne sostinė)
                                          Kaip jau rašiau, aš neturiu nieko prieš kad EČ finalas vyktų Kaune, juo labiau kad Kauno arena (jei bus pastatyta) greičiausiai atitiktų aukštesnius reikalavimus nei arena esanti Vilniuje. ... Aš esu prieš, kad Kaune vyktų visas finalinis etapas įskaitant ketvirtfinalius, pusfinalius, finalą, rungtynes dėl trečios vietos, rungtynes dėl 5-8 vietų.

                                          Pats palyginimas su WC 2006 finalu buvo susijęs su 'sporto šakos sostinė' vs 'valstybės sostinė/svarbiausias šalies miestas'.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X